Jeugdtoernooi VEW

Mini’s

 

Poule 1

1. Haarlem Kennemerland 1
2. Zwanenburg
3. Hillegom 1
4. DSOV 2

 

10:00-10:15                                                                                10:20-10:35

Veld 1: Haarlem Kennemerland 1-Zwanenburg     Veld 1: Hillegom 1- Haarlem Kennemerland 1

Veld 2: DSOV 2-Hillegom 1                                                 Veld 2: Zwanenburg-DSOV 2

 

10:40-10:55                                                                                11:00-11:15

Veld 3: Hillegom 1-Zwanenburg                    Veld 3: Haarlem Kennemerland-DSOV 2

Bal dribbelen: Haarlem Kennemerland 1 Bal dribbelen: Zwanenburg en Hillegom 1

en DSOV 2

 

Poule 2

1. VEW
2. Haarlem Kennemerland 2
3. Hillegom 2
4. DSOV 1

 

10:00-10:15                                                                                10:20-10:35

Veld 3: VEW-Haarlem Kennemerland 2                       Veld 3: Hillegom 2-DSOV 1

Bal dribbelen: Hillegom 2 en DSOV 1                           Bal dribbelen: VEW en Haarlem Kennemerland 2

 

10:40-10:55                                                                                11:00-11:15

Veld 1: Hillegom 2-Haarlem Kennemerland 2         Veld 1: VEW-Hillegom 2

Veld 2: DSOV-VEW                                                                   Veld 2: Haarlem Kennemerland 2-DSOV

 

11:15-11:30

Pauze

 

11:35-11:50

Veld 4: Nummer 4 poule 1-nummer 4 poule 2

Veld 3: Nummer 3 poule 1-nummer 3 poule 2

Veld 2: Nummer 2 poule 1-nummer 2 poule 2

Veld 1: Nummer 1 poule 1-nummer 1 poule 2

 

11:55

Prijsuitreiking

JO17

 

1. VEW
2. Haarlem Kennemerland
3. Bloemendaal
4. Hoofddorp JO17-3
5. Hoofddorp JO17-4

12:30-12:50                                                                                                  12:55-13:15

Veld 1: VEW-Haarlem Kennemerland                                             Veld 1: Haarlem Kennemerland-Bloemendaal

Veld 2: Bloemendaal-Hoofddorp 3                                                  Veld 2: Hoofddorp 4-VEW

Penalty schieten: Hoofddorp 4                                                          Penalty schieten: Hoofddorp 3

 

13:20-13:40                                                                                                  13:45-14:05

Veld 1: VEW-Hoofddorp 3                                                                     Veld 1: Hoofddorp 3-Hoofddorp 4

Veld 2: Haarlem Kennemerland-Hoofddorp 4                          Veld 2: Bloemendaal-VEW

Penalty schieten: Bloemendaal                                                         Penalty schieten: Haarlem Kennemerland

 

13:10-13:30                                                                                                  14:35

Veld 1: Hoofddorp 4-Bloemendaal                                                  Finale penalty schieten

Veld 2: Hoofddorp 3-Haarlem Kennemerland

Penalty schieten: VEW                                                                            14:45

Prijsuitreiking 

 

Spelregels VEW-jeugdtoernooi

  • De wedstrijden worden gespeeld volgens de reglementen van de KNVB.
  • Bij alle wedstrijden is er geen rust en wordt er dus niet van kant gewisseld.
  • Ieder team mag doorlopend wisselen.
  • De beslissingen van de scheidsrechters zijn bindend, protesten worden niet in behandeling genomen.
  • Tijdwaarneming wordt centraal geregeld.
  • De teams die het eerste genoemd worden beginnen aan de kant van het veld die het verst bij de kantine vandaan ligt.
  • Bij gelijk puntentotaal, geeft het volgende de doorslag:
  1. Onderling resultaat
  2. Doelsaldo
  3. Aantal gemaakte doelpunten
  4. Onderling drie penalty’s nemen, daarna om en om.
  • In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de toernooileiding.